alla kategorier
EN

Hem>Alla produkter>gUMMI~~POS=TRUNC>Gummifötter

  • https://www.hoshimoto-sh.com/upload/product/1596608513711473.jpg

DK.DULK

       

Material:

DK / EPDM (etylenpropylengummi)
DULK / CR (kloroprengummi)

Hårdhet:

65 ° ± 5 °

UNDERSÖKNING
  • Särdrag
  • Model & anmärkningar
  • Ritnings- och installationsdimensioner

1. väderbeständiga, värmebeständiga, ozonbeständiga, åldringsbeständiga och elektriska egenskaper är utmärkt syntetiskt gummi.

2.På grund av användningen av godkänt material (DULK / Flamskyddsmedel UL94V-0) är det utmärkt för självsläckande och icke-föroreningar, flamskyddsmedel.


Vanligt material

Produkt Nr
H1H2D1D2d1d2
DK-1053101035
DK-129412836
DK-1585151436
DK-1510103151035
DK-16105161436
DK-18117181547
DK-20127201647
DK-2017178201537
DK-222410221837
DK-23145231948
DK-23202010232048
DK-24105241949
DK-2615102620410
DK-2818112822412
DK-2915102924414
DK-3019103024414
DK-32151553226514
DK-322020103226515
DK-32252593228514
DK-3418103426517
DK-3622123630512
DK-3824133832512
DK-402294028514
DK-4527124535512
DK-6326156348714
DK-36171793620617

Flamskyddsmedel

Produkt Nr
H1H2D1D2d1d2
DULK-1053101035
DULK 129412836
DULK 1585151436
DULK 1510103151035
DULK 16105161436
DULK 18117181547
DULK 20127201647
DULK 2017178201537
DULK 222410221837
DULK 23145231948
DULK 23202010232048
DULK 24105241949
DULK 2615102620410
DULK 2818112822412
DULK 2915102924414
DULK 3019103024414
DULK 32151553226514
DULK 322020103226515
DULK 32252593228514
DULK 3418103426517
DULK 3622123630512
DULK 3824133832512
DULK 402294028514
DULK 4527124535512
DULK 6326156348714
DULK 36171793620617

UNDERSÖKNING

KONTAKTA OSS