Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Aksesorë të kyçjes së kabinetit>Pllaka ndaluese

  • https://www.hoshimoto-sh.com/upload/product/1596788644229741.jpg

C-11, C-13 (SS) · SC-12, SC-14 (SUS)

         

materiali:

C-11,13/Hot rolled steel plate(SPHC)3.2t

SC-12,14 / Pllakë çeliku inox (SUS304)

Mbaro:

Mbushja e kromatit C-11,13 / zink

HETIM
  • Modeli dhe vërejtjet
  • Dimensionet e Vizatimit dhe Instalimit
Produkti Nr
K
Pesha (g) Shumë
SS Sus SS Sus
C-11 SC-12 8 88.4 88 50
C-13
SC-14 10
87.1 86 50
C-11K
SC-12K 8 88.4 88 50
C-13K SC-14K 10 87.1 86 50


HETIM

NA KONTAKTONI