Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Tërhiqe

  • https://www.hoshimoto-sh.com/upload/product/1593506299211996.jpg

K-80

        

materiali:

Polietileni i flakëruar

Mbaro:

Vendosni seksionin / tunxh, tub / çelik

Përdorimi specifik:

Bordet e shpërndarjes, panelet për anijet detare, etj.

Vërejtje:

Mbështetësit e mesëm janë pjesë opsionale. (K-80M)

HETIM
  • Modeli dhe vërejtjet
  • Dimensionet e Vizatimit dhe Instalimit
Nr ProduktiL (mm)Pesha (g)
K-80 1320394
K-80 2370436
K-80 3470537
K-80 4570600
K-80 5670690
K-80 6770764
K-80 7870864
K-80 8970944
K-80-M58

HETIM

NA KONTAKTONI