Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kap · Kap Kapëse>kap

  • https://www.hoshimoto-sh.com/upload/product/1597124540549909.jpg

DMC-9-1 ~ 2

  

materiali:

Magnet / Ferrite
Trupi / polietileni (PE)
Zgjedhë / pllakë çeliku e mbështjellë me të ftohtë (SPCC), pllakë kapëse / pllakë çeliku e mbështjellë me ftohtë (SPCC)

MbaroMbështjellja unikrome e zgjedhës / zinkut
Pllaka kapëse / Mbulesa unikrome e zinkut

Përdorimi specifik:

Pajisjet matëse, Tabela e shpërndarjes, Mobilje prej druri

    

HETIM
  • Modeli dhe vërejtjet
  • Dimensionet e Vizatimit dhe Instalimit
Produkti NrRasti.ngjyraadsorptionpeshëMoq
DMC-9-1-1e bardhë2.519100
DMC-9-1-2rritur2.519100

HETIM

NA KONTAKTONI