сите категории
EN

Дома>Вести>компанијата Вести

топла производи

  • АБ-51 ~ 53
  • АБ-460 ~ 463

контактирајте не

АДРЕСА:Број 89, патот Језханг, заедница Вукиао, град huуангханг, област Фенгсијан

ТЕЛ:021-57407335

E-MAIL:[заштитена по е-пошта]

По епидемијата, Хошимото го пречекува првиот странски клиент кој ја посетил фабриката

Време: 2023-04-26 Посети: 109

По епидемијата, Хошимото ќе ги покаже своите предности на брендот на пазарот на сеопфатен начин, ќе испорача повеќе висококвалитетни хардверски додатоци на повеќе партнери и ќе произведува производи кои навистина ги уверуваат глобалните партнери!

1-230426110U0531

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ